GO CAR GO je projekt, v okviru katerega osnovnošolci spoznavajo poklice, ki jih izobražujejo srednje šole ŠC Ptuj. Učenci 8. razreda inovativno nadgrajujejo izdelano podvozje, ki ga je za vse prijavljene ekipe izdelal ŠC Ptuj. Ob izdelavi ekstramobila učenci razmišljajo o ekonomsko-marketinškem vidiku samega vozila,  bio-tehničnem (varstvo okolja, razgradnja materiala), elektro-mehatronskem ter strojno-tehničnem vidiku. Z izdelanimi ekstramobili se predstavijo vse sodelujoče ekipe, ker pa se je mogoče s temi avtomobili tudi voziti, je za učence organizirano tekmovanje v treh disciplinah (vožnja med stožci, paralelna vožnja in vožnja naravnost). Strokovna žirija izbere najboljše (po strokovni plati) in najbolj všečne ekstramobile. Ekstramobile učenci tudi razstavijo v trgovskem centru Qlandija.

Koordinator projekta na OŠ Ormož: Igor Kaučič, prof.