Učenci in učitelji OŠ Ormož smo skupaj združili moči in pripravili izdelke za Bazar, s katerimi smo zbirali prostovoljne prispevke za ureditev šolskega atrija.

Izdelki so nastali na tehniškem dnevu. Le te  smo predstavili in ponudili na otvoritvi Severolandije na ploščadi pred grajsko pristavo v torek, 10. 12. 2019. Krajši kulturni program nas je vse ponesel v čudoviti svet sreče. V program se je vključil župan Občine Ormož, gospod Danijel Vrbnjak, in županja otroškega občinskega sveta Občine Ormož, Žanamari Kaloh, ki je slavnostno ob zvokih fanfar Glasbene šole Ormož odprla vrata letošnje Severolandije.

Obiskovalci prireditve so lahko za kratek čas pozabili na vsakdanje skrbi in hkrati s svojimi prostovoljnimi prispevki risali nasmehe na otroška lica.

Tretješolka je zaključila svoj nastop z besedami, da je zdaj prav tisti čas, ko si stisnemo roke in srečo podarimo v vsako srce.

Zato se nasmejte, srečo delite in se veselite.